Usługi

Projektowanie CAD

Świadczymy profesjonalne usługi projektowania w tym modelowania 3D i tworzenia dokumentacji 2D za pomocą oprogramowania CAD oraz tworzenia technologii wytwarzania za pomocą oprogramowania CAM.


Obróbka skrawaniem CNC

Posiadamy duże doświadczenie w obróbce skrawaniem. Świadczymy usługi z wysoką precyzją wykonania na maszynach CNC. Wykonujemy zlecenia na pojedyncze detale, oraz wykonujemy produkcję seryjną. Druk 3D

Profesjonalizm, na którym opieramy swoje usługi, łączy się z pasją, z jaką tworzymy każdy kolejny projekt od koncepcji aż do finalnego produktu – od projektowania do drukowania. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług i łączeniu kilku technologii jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom Klienta


Automatyzacja procesów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskiego przemysłu, INtech oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy rozwiązań wspierających poszczególne procesy produkcyjne.Dlaczego my?

INtech


Gwarancja najwyższej jakości
​Zawsze dbamy o to, by dostarczać produkty najwyższej jakości.
Pełne bezpieczeństwo
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów.
Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas to, czego potrzebujesz.
Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu, aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej części.
Działamy sprawnie
Wiemy, że czas jest dla naszych klientów bardzo ważny (szczególnie, gdy deadline coraz bliżej), dlatego terminowo wywiązujemy się z powierzonych zadań.