Tło slidera

Usługi

Strona główna » Usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskiego przemysłu, INtech oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy rozwiązań wspierających poszczególne procesy produkcyjne.

Poznaj ofertę firmy INtech na roboty przemysłowe i dowiedz się, jak roboty mogą usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy.

Wykonanie dokumentacji projektowej związanej z realizowanym projektem przez klienta.

W naszej ofercie udostępniamy Państwu niezawodne profile aluminiowe przeznaczone do systemu montażowego.

Posiadamy duże doświadczenie w obróbce skrawaniem. Świadczymy usługi z wysoką precyzją wykonania na maszynach CNC. Wykonujemy zlecenia na pojedyncze detale, oraz wykonujemy produkcję seryjną.

Profesjonalizm, na którym opieramy swoje usługi, łączy się z pasją, z jaką tworzymy każdy kolejny projekt od koncepcji aż do finalnego produktu – od projektowania do drukowania. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług i łączeniu kilku technologii jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom Klienta.

Trwały, estetyczny druk UV najwyższej jakości. Chętnie podejmujemy się zarówno mniejszych, jak i dużych, wymagających zleceń.

Nasz park maszynowy zapewnia cięcie formatowe różnych materiałów, o różnorodnej wielkości.

Wykonujemy poszycia kablowe w celu zasilania elementów wykonawczych urządzeń oraz ich sterowania. Realizujemy połączenia ruchome oraz stałe dla urządzeń nisko i wysoko prądowych.