Druk 3D i UV

Druk 3D

Profesjonalizm, na którym opieramy swoje usługi, łączy się z pasją, z jaką tworzymy każdy kolejny projekt od koncepcji aż do finalnego produktu – od projektowania do drukowania. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług i łączeniu kilku technologii jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom KlientaDruk UV
Druk UV to obecnie jedna z najnowocześniejszych technik wykorzystywanych w druku cyfrowym. Może być wykonany praktycznie na każdym płaskim materiale. Świetnie się on sprawdza się na szkle, drewnie, PCV, metalu, płytach meblowych, fornirze, plexi i wielu, wielu innych. Możemy również drukować na materiałach elastycznych takich jak folie, papiery, banery itd.
Druk UV jest bardzo odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, pozwala to wykorzystać go w reklamie na powierzchnie, które będą znajdować się na zewnątrz. Co jest też istotne - bezpośrednio po nadrukowaniu produkt jest suchy i gotowy do użycia lub dalszej obróbki.


Dlaczego my?

INtech


Gwarancja najwyższej jakości
​Zawsze dbamy o to, by dostarczać produkty najwyższej jakości.
Pełne bezpieczeństwo
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów.
Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas to, czego potrzebujesz.
Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu, aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej części.
Działamy sprawnie
Wiemy, że czas jest dla naszych klientów bardzo ważny (szczególnie, gdy deadline coraz bliżej), dlatego terminowo wywiązujemy się z powierzonych zadań.


company5-pic4

Dane kontaktowe

ul.Nadrzeczna 2a, Mareza
82-500 Kwidzyn,